Regał Flow – przestrzenny mebel, podkreślający loftowy styl

Regał Flow to mebel, który na pewno przypadnie do gustu osobom, planującym umeblować swoje mieszkanie na styl nowoczesny, loftowy lub industrialny. Ten stylowy regał może być nie tylko miejscem na książki i albumy, ale także przestrzenią do wyeksponowania ciekawych pamiątek z podróży, gustownych bibelotów i zdjęć w nowoczesnych ramkach. Regał Flow najlepiej sprawdzi się w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, gabinecie, przedpokoju. Nadaje wnętrzu interesującego charakteru, jednocześnie nie sprawiając przytłaczającego wrażenia.

Regał Flow jest zrobiony z drewna akacji i metalu. Stelaż regału to nietypowe połączenie elementów, tworzące przestrzenną kompozycję w geometrycznych kształtach. Drewniane półki są stabilne o ładnej, ciepłej barwie drewna. Kolory regału to piaskowy i czarny. Jego wymiary wynoszą: 160 × 30 × 90 cm.

Świetnie komponuje się z innymi meblami z tej samej serii, jak i meblami o metalowych elementach w ogóle. Pasuje do surowych wnętrz, pełnych dodatków kojarzących się ze stylem industrialnym.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 90 cm
Waga 66 kg
Do pobrania