Regał Flow – pojemny mebel do różnych aranżacji

Regał Flow nadaje się do wielu różnych wystrojów: nowoczesnego, klasycznego, skandynawskiego i loftowego. Jest pojemny, więc pomoże Ci w zorganizowaniu przestrzeni w konkretnym pokoju. Może stać w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym i gabinecie. Bez trudu pomieścisz w nim różne osobiste rzeczy – mebel ma trzy pojemne szuflady i półki ukryte za przesuwnymi drzwiami. Odkryte półki mogą przydać się do wyeksponowania różnych drobiazgów. Kolorystycznie regał Flow będzie pasował do bardzo różnych wystrojów.

Regal Flow jest zrobiony z drewna akacjowego, MDF i metalu. Metalowe nogi są złączone ze sobą, co stwarza wrażenie stabilności. Wygodne uchwyty szuflad nie tylko spełniają praktyczne funkcje, ale także doskonale wpasowują się kolorystycznie w całość. Przesuwne drzwi i fronty szuflad mają wyraźny „drewniany” wzór. Kolory regału to piaskowy i czarny. Wymiary wynoszą: 100 × 40 × 140 cm.

Pasuje do innych drewnianych mebli z elementami z metalu. Świetnie komponuje się z innymi meblami Flow oraz czarnymi dodatkami. Jest idealny do młodzieżowego pokoju w nowoczesnym stylu.

Mebel  nie wymaga montażu, jest wysyłany w całości zmontowany przez producenta.