Regał Hesen – idealny solo, jak i w zestawie

Styl skandynawski charakteryzuje się ładem aranżacyjnym, prostotą i funkcjonalnością. Jeśli estetyka takich wnętrz przemawia do Ciebie i chcesz przenieść ten klimat do pokoju młodzieżowego lub sypialni, to kolekcja Hesen jest idealnym rozwiązaniem.

 

Regał Hesen o wymiarach 106 x 203 x 44 cm pozwoli Ci skończyć raz na zawsze z chaosem i porozrzucanymi ubraniami. Również nastolatek znajdzie w niej miejsce na wszystkie swoje rzeczy.

 

Regał dostępny jest w dwóch zestawieniach kolorystycznych – grafit/dąb artisan oraz modrzew sibiu jasny/sosna larico. Wybierz wariant, który bardziej określa Twój gust.

 

Po prawej stronie regału znajduje się drążek – na którym zawiesisz wieszaki z ubraniami –  oraz 3 obszerne półki (1 na górze i 2 na dole). Na nich możesz umieścić obuwie, ręczniki lub pościel.

 

Po lewej stronie na górze są 4 odkryte półki, na których wygodnie wytyczysz strefy na rzeczy, które lubisz mieć pod ręką – kuferek z biżuterią czy szkatułkę na zegarki. Tę część mebla możesz też przeznaczyć na książki, ramki ze zdjęciami lub dodatki, które podkreślą charakter wnętrza. Dół lewej strony to drzwiczki, za którymi skrywają się 2 półki idealne na obuwie, plecak czy torebkę.

 

Regał posiada system cichego domyku, który pozwala na bezgłośne zamykanie drzwi. Jest to szczególnie ważne w sypialni, czyli strefie wyciszenia, która ma zapewnić komfortowy sen.

 

Regał Hesen to mebel funkcjonalny, stylowo wykonany i uniwersalny, będący doskonałym uzupełnieniem sypialni, pokoju młodzieżowego czy przedpokoju. Świetnie prezentuje się zarówno samodzielnie, jak i innymi meblami z tej kolekcji.

 

 

Wymiary
Głębokość 44 cm
Szerokość 106 cm
Wysokość 203 cm
Waga 84.9 kg
Do pobrania