Regał Kassel – zachwycająca biblioteczka

 

Jeśli posiadasz spory księgozbiór, przyda się mebel, który należycie wyeksponuje Twoją kolekcję. A może szukasz miejsca na rośliny i bibeloty? W obu zadaniach znakomicie sprawdzi się regał Kassel.

Mebel jest na tyle uniwersalny, że spełni swoje zadanie w salonie, sypialni lub gabinecie – nie zabiera dużo przestrzeni, a jednocześnie dobrze wykorzystuje wysokość pomieszczenia. Do dowolnego zagospodarowania masz pięć otwartych przegródek oraz dwie szuflady na drobiazgi.

Prostotę formy uzupełnia szlachetna kolorystyka. W zgrabnym duecie zestawiono tu ciepły odcień dąb monastery i elegancki dąb czarny – tego typu połączenie współgra z aranżacją nowoczesną lub loftową. Piękny rysunek drewna wprowadzi do pokoju kojący klimat sprzyjający lekturze lub długim, wieczornym rozmowom.

Wąski regał doskonale prezentuje się w towarzystwie innych mebli z kolekcji Kassel. Wśród nich znajdziesz m.in. komody, witryny i szafki. Wybierz elementy, które sprawdzą się w Twoim mieszkaniu i ciesz się stylowym, harmonijnym wnętrzem. 

Wymiary
Głębokość 41 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 195 cm
Waga 47.65 kg
Do pobrania