Regał biały na kółkach, 3 poziomy renomowanej firmy Kesper to nieodłączny element każdej kuchni. Uniwersalny, biały kolor sprawdzi się nie tylko w kuchni białej, ale również jako modna wstawka w kuchni o innej kolorystyce. Wysokiej jakości, funkcjonalne kółka na trwałych łożyskach sprawiają, że półkę można swobodnie wysuwać, dzięki czemu uzyskuje się łatwy dostęp nawet do najdalej umiejscowionych artykułów.

Ruchomość półki dodatkowo ułatwia znajdujący się na froncie poziomy uchwyt w kolorze srebrnym. Wysokość półek sprawia, że można na nich umieścić wszystkie artykuły, które warto mieć pod ręką w kuchni, nie tylko niższe jak cukier czy mąka, ale również wyższe jak butelki z octem czy z olejem. Najwyższa jakość materiałów, z których wykonany został regał sprawia, że na półkach można bezpiecznie przechowywać również cięższe artykuły.

Regał kuchenny na kółkach to znakomity wybór dla osób, które cenią sobie wygodę użytkowania i nowoczesne rozwiązania. Od teraz jednym ruchem ręki możesz wyjechać regałem i mieć w zasięgu ręki wszystko to, co niezbędne podczas gotowania. 

Cechy produktu:

  • gładka powierzchnia sprawia, że utrzymanie czystości jest bardzo proste
  • cztery kółka zapewniają niezwykłą łatwość użytkowania
  • wysokość półek umożliwia przechowywanie wyższych butelek
  • 4 kółka z pełną rotacją oraz znajdujący się na froncie uchwyt sprawiają, że regał jest niezwykle wygodny w użytkowaniu
  • całość wykonana została z najwyższej jakości materiałów i komponentów
  • regał pochodzi z najnowszej kolekcji marki KESPER.
Wymiary
Głębokość 22 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 79 cm
Do pobrania