Regał Maze – dla miłośników stylu retro i vintage

Ciekawy i nietypowy regał Maze przyda się w salonie, gabinecie, sypialni czy pokoju młodzieżowym. Świetnie komponuje się z aranżacjami w stylu klasycznym, retro i vintage. Ma pojemne półki, z których część jest otwarta, a inne znajdują się za zamykanymi drzwiczkami. Na widocznych półkach można trzymać książki, zdjęcia i pamiątki. Warto też zagospodarować górę szafki, stawiając na niej coś, co doda charakteru mieszkaniu i podkreśli styl wystroju. Taki regał w starym stylu wygląda wyjątkowo urokliwie i przyciąga wzrok oryginalnym designem.

Regał Maze jest zrobiony z drewna akacji, MDF i metalu. To, co wyróżnia go spośród wielu innych regałów, to wysokie, wysmukłe nóżki, dzięki którym regał wydaje się wizualnie wyższy i lżejszy. Drzwiczki mają tzw. „cichy domyk”. Fronty drzwiczek są rzeźbione we wzór kratki. Regał Maze jest w kolorach jasnego brązu (drewno), czerni i złota (metalowe nogi). Wymiary to: 85 × 40 × 130 cm.

Ten oryginalny mebel z pewnością wyróżnia się na plus spośród wielu innych. Warto wyeksponować go i skomponować aranżację z meblami w stylu retro z serii Maze lub innych.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.