Regał 80/200/30 – stwórz własną kolekcję mebli

Własna kolekcja mebli? Z innowacyjną linią Modeo to możliwe. Intuicyjny konfigurator pozwoli Ci zaprojektować wygląd mebli bez wychodzenia z domu. Łącz ze sobą kolory, wybierz rodzaj frontów i liczbę półek, wzór uchwytów i nóżki. Możesz również uzupełnić meble o dodatkowy blat i klimatyczne, energooszczędne oświetlenie LED. Zaprojektuj wygląd szafek, witryn, regałów, komód i biurek.

W kolekcji Modeo możesz wybrać również dostępne wersje mebli, które nie wymagają projektowania w konfiguratorze.

Regał 80/200/30 ułatwi Ci przechowywanie rzeczy w sypialni, salonie, przedpokoju lub pokoju młodzieżowym. By dostosować go do potrzeb swoich i domowników, wybierz ilość półek. To pomoże Ci utrzymać porządek oraz wydzielić strefy wewnątrz mebla. Nie chcesz, by przechowywane rzeczy były widoczne dla innych? Wybierz płaskie fronty, doskonale uzupełniające aranżacje w stylu loftowym czy skandynawskim. Chcesz wyeksponować dekoracje lub książki umieszczone w regale? Postaw na fronty ze szkłem hartowanym, które wprowadzą do wnętrza dyskretną elegancję w wydaniu glamour. Kolor zarówno korpusów, jak i frontów możesz dostosować do wystroju oraz swoich upodobań.

Aby podkreślić charakter mebla, wybierz też wzór uchwytów oraz rodzaj nóżek. Możesz też zdecydować się na blat z płyty lub szkła i klimatyczne oświetlenie LED.

Regał zestawiony z innymi meblami z kolekcji Modeo to przepis na wymarzoną aranżację. Dostosuj wygląd szafek, witryn, komód i biurek w konfiguratorze. W ten sposób stworzysz oryginalną kolekcję mebli, którą będziesz cieszyć się przez lata.

 

Regał Modeo 80/200/30 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 6 rozmiarach, 3 wzorach i 10 kolorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
  • Dodatkowy blat - szklany lub z płyty meblowej dostępny w 4 kolorach
  • Dodatkowe półki - z płyty meblowej lub szkła hartowanego
Wymiary
Głębokość 31 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 208 cm
Waga 48.2 kg
Do pobrania