Regał 80/200/30 – stwórz własną kolekcję mebli

Własna kolekcja mebli? Z innowacyjną linią Modeo to możliwe. Intuicyjny konfigurator pozwoli Ci zaprojektować wygląd mebli bez wychodzenia z domu. Łącz ze sobą kolory, wybierz rodzaj frontów i liczbę półek, wzór uchwytów i nóżki. Możesz również uzupełnić meble o dodatkowy blat i klimatyczne, energooszczędne oświetlenie LED. Zaprojektuj wygląd szafek, witryn, regałów, komód i biurek.

W kolekcji Modeo możesz wybrać również dostępne wersje mebli, które nie wymagają projektowania w konfiguratorze.

Regał 80/200/30 ułatwi Ci przechowywanie rzeczy w sypialni, salonie, przedpokoju lub pokoju młodzieżowym. By dostosować go do potrzeb swoich i domowników, wybierz ilość półek. To pomoże Ci utrzymać porządek oraz wydzielić strefy wewnątrz mebla. Nie chcesz, by przechowywane rzeczy były widoczne dla innych? Wybierz płaskie fronty, doskonale uzupełniające aranżacje w stylu loftowym czy skandynawskim. Chcesz wyeksponować dekoracje lub książki umieszczone w regale? Postaw na fronty ze szkłem hartowanym, które wprowadzą do wnętrza dyskretną elegancję w wydaniu glamour. Kolor zarówno korpusów, jak i frontów możesz dostosować do wystroju oraz swoich upodobań.

Aby podkreślić charakter mebla, wybierz też wzór uchwytów oraz rodzaj nóżek. Możesz też zdecydować się na blat z płyty lub szkła i klimatyczne oświetlenie LED.

Regał zestawiony z innymi meblami z kolekcji Modeo to przepis na wymarzoną aranżację. Dostosuj wygląd szafek, witryn, komód i biurek w konfiguratorze. W ten sposób stworzysz oryginalną kolekcję mebli, którą będziesz cieszyć się przez lata.

Wymiary
Głębokość 32 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 218 cm
Waga 61.0782 kg
Do pobrania