Regał 80/200/30 – stwórz własną kolekcję mebli

Własna kolekcja mebli? Z innowacyjną linią Modeo to możliwe. Intuicyjny konfigurator pozwoli Ci zaprojektować wygląd mebli bez wychodzenia z domu. Łącz ze sobą kolory, wybierz rodzaj frontów i liczbę półek, wzór uchwytów i nóżki. Możesz również uzupełnić meble o dodatkowy blat i klimatyczne, energooszczędne oświetlenie LED. Zaprojektuj wygląd szafek, witryn, regałów, komód i biurek.

W kolekcji Modeo możesz wybrać również dostępne wersje mebli, które nie wymagają projektowania w konfiguratorze.

Regał 80/200/30 ułatwi Ci przechowywanie rzeczy w sypialni, salonie, przedpokoju lub pokoju młodzieżowym. By dostosować go do potrzeb swoich i domowników, wybierz ilość półek. To pomoże Ci utrzymać porządek oraz wydzielić strefy wewnątrz mebla. Nie chcesz, by przechowywane rzeczy były widoczne dla innych? Wybierz płaskie fronty, doskonale uzupełniające aranżacje w stylu loftowym czy skandynawskim. Chcesz wyeksponować dekoracje lub książki umieszczone w regale? Postaw na fronty ze szkłem hartowanym, które wprowadzą do wnętrza dyskretną elegancję w wydaniu glamour. Kolor zarówno korpusów, jak i frontów możesz dostosować do wystroju oraz swoich upodobań.

Aby podkreślić charakter mebla, wybierz też wzór uchwytów oraz rodzaj nóżek. Możesz też zdecydować się na blat z płyty lub szkła i klimatyczne oświetlenie LED.

Regał zestawiony z innymi meblami z kolekcji Modeo to przepis na wymarzoną aranżację. Dostosuj wygląd szafek, witryn, komód i biurek w konfiguratorze. W ten sposób stworzysz oryginalną kolekcję mebli, którą będziesz cieszyć się przez lata.

 

Regał Modeo 80/200/30 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 6 rozmiarach, 3 wzorach i 10 kolorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego.  Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
  • Dodatkowy blat - szklany lub z płyty meblowej dostępny w 4 kolorach
  • Dodatkowe półki - z płyty meblowej lub szkła hartowanego