Regał 100/150/40 - nadaj mu kształt!

 

W kolekcji Modeo to Ty nadajesz meblom kształt oraz wygląd. Nowoczesne, proste formy oraz szeroka gama kolorystyczna pozwolą Ci stworzyć aranżację, o jakiej zawsze marzyłeś. A wszystko to możesz stworzyć w łatwy i szybki sposób bez wychodzenia z domu. Pomoże Ci w tym intuicyjny konfigurator, w którym możesz sam określić kolor korpusu i frontów, wzór uchwytów i rodzaj nóżek, a także dobrać dodatki takie jak blat oraz energooszczędne oświetlenie LED.

Możesz także zdecydować się na podstawowy zestaw, dostępny w kolekcji Modeo. Tutaj Ty nadajesz kształt swoim meblom.

Regał 100/150/40 to doskonałe rozwiązanie do sypialni, salonu, przedpokoju czy pokoju dziecięcego. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcesz wprowadzić do wnętrza ład i porządek. W zależności od potrzeb, jakie masz, możesz wybrać liczbę półek, które pomogą Ci wydzielić strefy wewnątrz mebla. Dzięki temu łatwiej utrzymasz porządek.

Jeśli chcesz, by umieszczone w regale przedmioty były widoczne dla innych i stanowiły ozdobę, wybierz fronty ze szkłem hartowanym, które nadadzą meblu lekkości. Tak zaprojektowany mebel wprowadzi do wnętrza subtelną elegancję. Jeśli jednak nie chcesz, by przedmioty przechowywane w regale były widoczne dla gości i domowników, postaw na fronty płaskie.

W kolekcji Modeo możesz wybrać kolor frontów oraz korpusu. Dobierz do nich wzór uchwytów oraz rodzaj nóżek. Możesz też zdecydować się na dodatkowy blat (z płyty lub szkła) oraz oświetlenie LED, które wprowadzi do wnętrza przytulny klimat.

Z kolekcją Modeo kształt nadasz nie tylko regałowi, ale również szafkom, komodom, witrynom oraz biurku. Zaprojektuj własną linię mebli, które podkreślą charakter pomieszczenia.

 

Regał Modeo 100/150/40 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 4 rozmiarach, 3 wzorach i 10 kolorach
  • Szuflady - dostępne w 10 kolorach i 3 wzorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego.  Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
  • Dodatkowy blat - szklany lub z płyty meblowej dostępny w 4 kolorach
  • Dodatkowe półki - z płyty meblowej lub szkła hartowanego