Regał 100/200/40 - stwórz mebel swoich marzeń!

Wybierz gotowy zestaw spośród dostępnych propozycji lub dostosuj go wedle własnych potrzeb. Intuicyjny konfigurator ułatwi Ci zadanie - dzięki niemu szybko zaprojektujesz mebel bez wychodzenia z domu!

Regał 100/200/400 z kolekcji Modeo pozwoli Ci utrzymać porządek w pomieszczeniu. Stanie się również ozdobą wnętrza, a to od Ciebie zależy, jaki wygląd przyjmie. Zależy Ci na funkcjonalnym regale z płaskim frontem, który ukryje przechowywane rzeczy? Możesz wybrać jego kolor spośród 10 dostępnych opcji. Jeśli jednak chcesz wprowadzić do pomieszczenia nutkę elegancji, lepszym pomysłem będzie wybór frontu ramowego.

Szukasz sposobu na wygodne przechowywanie książek lub efektowne wyeksponowanie dekoracji? Wybierz front ze szkłem hartowanym, który zmieni Twój regał w szykowną witrynę. Możesz również dopasować liczbę szuflad, co ułatwi Ci rozmieszczenie przedmiotów, które chcesz umieścić wewnątrz.

Do regału dobierz niezbędne akcesoria - nóżki i uchwyty, półki czy dodatkowe blaty, które wpłyną nie tylko na jego wygląd, ale też na funkcjonalność. Kolekcja Modeo daje możliwość wybrania uchwytów spośród 12 wzorów. Nóżki są dostępne w 8 odsłonach i różnią się m.in. materiałem wykonania.Znajdziesz tu również energooszczędne oświetlenie LED, które wprowadzi do wnętrza przytulny klimat.

To, na jakie akcesoria się zdecydujesz, wpłynie na ostateczną formę mebla.

Zestaw regał z innymi meblami z kolekcji Modeo - każdy z nich możesz spersonalizować według swojego gustu i potrzeb. Dobierz komodę, szafkę wiszącą, szafkę RTV czy biurko i stwórz spójną aranżację.

 

Regał Modeo 100/200/40 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 6 rozmiarach, 3 wzorach i 10 kolorach
  • Szuflady - dostępne w 10 kolorach i 3 wzorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego.  Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
  • Dodatkowy blat - szklany lub z płyty meblowej dostępny w 4 kolorach
  • Dodatkowe półki - z płyty meblowej lub szkła hartowanego