Regał 50/200/40 - projektuj meble bez ograniczeń

 

W kolekcji Modeo dajemy Ci możliwość projektowania mebli, byś mógł cieszyć się ich niepowtarzalnym wyglądem. Skorzystaj z naszego konfiguratora, by stworzyć szafki, regały, witryny oraz komody, dopasowane do potrzeb Twoich i domowników.

Meble z kolekcji Modeo to połączenie nowoczesnych i prostych form oraz szerokiej gamy kolorystycznej i dodatków. Dzięki temu bez ograniczeń możesz aranżować pomieszczenia w swoim domu oraz dopasowywać do nich meble. Oprócz możliwości personalizacji do wyboru masz również gotowy zestaw. Sam zdecyduj o tym, na które rozwiązanie się zdecydujesz.

Regał 50/200/40 to mebel, który wykorzystasz do przechowywania rzeczy w sypialni, przedpokoju lub salonie. Możesz również umieścić go w pokoju młodzieżowym lub dziecięcym. Jeśli zdecydujesz się na fronty ze szkłem hartowanym, przemienisz go w elegancką witrynę, idealną do pomieszczeń zaaranżowanych w duchu glamour czy klasycznym.

Proste fronty pomogą Ci z kolei ukryć przechowywane rzeczy przed wzrokiem gości i domowników. Doskonale uzupełnią aranżacje w surowym stylu: loftowe, industrialne czy skandynawskie. Kolor frontów oraz korpusu możesz wybrać spośród dostępnych opcji. Aby podkreślić charakter regału, dopasuj odpowiedni wzór uchwytów oraz rodzaj nóżek, na których stanie mebel. Możesz również zdecydować się na dodatkowy blat z płyty. W kolekcji Modeo znajdziesz też energooszczędne oświetlenie LED, które wprowadzi do pomieszczenia nastrojowy klimat.

Połącz regał z innymi meblami z kolekcji Modeo - szafką wiszącą, szafką RTV, komodą, witryną lub biurkiem. Zaprojektuj ich wygląd, by uzyskać spójną aranżację. Dzięki temu stworzysz miejsce, w którym funkcjonalność łączy się z atrakcyjnym wyglądem.

 

Regał Modeo 50/200/40 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 6 rozmiarach, 3 wzorach i 10 kolorach
  • Szuflady - dostępne w 10 kolorach i 3 wzorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego.  Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
  • Dodatkowy blat - szklany lub z płyty meblowej dostępny w 4 kolorach
  • Dodatkowe półki - z płyty meblowej lub szkła hartowanego