Regał 50/150/40 – zaprojektuj mebel bez wychodzenia z domu

 

Kolekcja Modeo powstała po to, by dać Ci możliwość dopasowania wyglądu mebla do wymarzonej aranżacji oraz Twoich potrzeb. Specjalny konfigurator pozwoli Ci zaprojektować szafki, komody, witryny i biurka bez wychodzenia z domu. Wybierz kolor korpusu, frontów, uchwyty, nóżki, dobierz blat i energooszczędne oświetlenie LED i ciesz się niepowtarzalnym wyglądem mebli, idealnie dopasowanych do Twojego domu.

W kolekcji Modeo znajdziesz również gotowe zestawy, które nie wymagają personalizacji. Proste, nowoczesne formy mebli i szeroka gama kolorystyczna to wyróżniki mebli Modeo, które sprawdzą się w każdym wnętrzu – surowym, minimalistycznym, eleganckim. To Ty decydujesz, jaki wygląd przyjmą.

Regał 50/150/40 to propozycja do małych i dużych salonów, przytulnych i przestronnych sypialni, przedpokoi urządzonych w różnym stylu. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać liczbę półek, które pomogą Ci wydzielić strefy wewnątrz mebla i utrzymać w nim porządek.

Nie chcesz, by przechowywane przedmioty były widoczne dla gości i domowników? Wybierz płaskie fronty. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by wyeksponować książki, pamiątki lub inne dodatki, zdecyduj się na fronty ze szkłem hartowanym. W ten sposób przemienisz regał w elegancką, gustowną witrynę. Sam określ, jaki kolor będą miały fronty i korpus. Dobierz uchwyty, nóżki oraz dodatkowy blat, by ozdobić regał wedle własnych upodobań. Jeśli chcesz wprowadzić do wnętrza przytulny klimat, w kolekcji Modeo znajdziesz również energooszczędne oświetlenie LED.

Aranżujesz pomieszczenie? Zadbaj o spójność. Do regału dobierz szafki, komody, witryny oraz biurko, którym również możesz nadać wymarzony wygląd. Z kolekcją Modeo zaprojektujesz meble bez wychodzenia z domu.

 

Regał Modeo 50/150/40 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 4 rozmiarach, 3 wzorach i 10 kolorach
  • Szuflady - dostępne w 10 kolorach i 3 wzorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego.  Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
  • Dodatkowy blat - szklany lub z płyty meblowej dostępny w 4 kolorach
  • Dodatkowe półki - z płyty meblowej lub szkła hartowanego