Regał 50/200/30 – sposób na osobistą aranżację

Z kolekcją Modeo nadasz meblom taki wygląd, jaki tylko chcesz. Wybieraj spośród szafek, regałów, komód, witryn oraz biurek. Określ kolor korpusów i frontów, wzór uchwytów, rodzaj nóżek. Dobierz blat i energooszczędne oświetlenie LED.

Dzięki innowacyjnemu konfiguratorowi w kilka minut zaprojektujesz meble bez wychodzenia z domu. W kolekcji Modeo znajdziesz też gotowe zestawy, które możesz dopasować do aranżacji swojego wnętrza.

Regał 50/200/30 to uzupełnienie aranżacji salonu, sypialni, przedpokoju, a także pokoju młodzieżowego lub dziecięcego. Możesz wybrać liczbę półek wewnątrz regału, co ułatwi Ci utrzymanie porządku. Jeśli nie chcesz, by przechowywane przedmioty rzucały się w oczy, zdecyduj się na płaskie fronty.

Marzysz o witrynie, która wyeksponuje książki, ramkę ze zdjęciem lub inne ozdoby? Pomogą Ci w tym fronty z hartowanym szkłem. Dodadzą one meblu lekkości i podkreślą jego elegancki wygląd.

W kolekcji Modeo możesz dopasować do swojej aranżacji zarówno kolor korpusu, jak i frontów. Unikatowe wzory uchwytów dopełnią projekt regału. Wpływ na wygląd mebla mają również nóżki – do wyboru masz aż 8 rodzajów. Dopasuj je do podłogi, a zyskasz spójną aranżację, która zachwyci gości i domowników.

Do regału możesz również dobrać dodatkowy blat z płyty oraz oświetlenie LED – wprowadzi ono do wnętrza klimatyczny nastrój, idealny na długie wieczory.

Regał będzie świetnie prezentował się w połączeniu z innymi meblami z kolekcji Modeo – szafkami wiszącymi, szafką RTV, komodą oraz biurkiem. Każdy mebel możesz dostosować do swoich potrzeb. Dzięki temu niezależnie, jaką aranżację wybierzesz, w kolekcji Modeo znajdziesz propozycje, które idealnie ją uzupełnią.

 

Regał Modeo 50/200/30 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 6 rozmiarach, 3 wzorach i 10 kolorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego  Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
  • Dodatkowy blat - szklany lub z płyty meblowej dostępny w 4 kolorach
  • Dodatkowe półki - z płyty meblowej lub szkła hartowanego