Regał Neno – porządek od podstaw

Wyposażenie mieszkania to nie tylko efektowna kanapa, eksponująca pamiątki witryna czy wygodne łóżko. To również szereg mebli uzupełniających, które pozwalają odpowiednio uporządkować i usystematyzować wnętrze. Muszą one wpasować się w wolną przestrzeń, która często jest niewielka. Meble z kolekcji Neno to idealne rozwiązanie do małych, nieustawnych pomieszczeń, takich jak garderoba, przedpokój czy łazienka.

 

Regał Neno o wymiarach 60 x 179 x 32 cm w kolorze białym to funkcjonalna bryła, którą bardzo łatwo dopasować do stylu wnętrza. Prosty, uniwersalny kształt oraz pojemność to niewątpliwe atuty mebla.

 

Masz dość bałaganu i pragniesz mieć wszystko posegregowane? Z regałem Neno stanie się to proste. W zależności od zastosowania możesz wybrać opcję standardową z drążkiem i jedną półką na górze lub zamówić trzy dodatkowe półki. W ten sposób uzyskasz więcej miejsca na ustawienie swoich rzeczy.

 

Nie masz miejsca na ulokowanie środków czystości w łazience, produktów spożywczych w spiżarni czy odzieży wierzchniej w przedpokoju? Regał Neno zapewni dodatkową przestrzeń i zauroczy estetycznym wyglądem. Jasny kolor sprawia, że mebel wydaje się mniejszy i lżejszy. Jest idealny do niewielkich i trudnych do zagospodarowania pomieszczeń. Zapewnia nowoczesną estetykę i maksymalną użytkowość.