Regał Oxford IV – industrialna biblioteczka

Nie wyobrażasz sobie domu bez książek i masz ich pokaźną kolekcję? Zamiast upychać lektury po różnych kątach, odpowiednio je wyeksponuj. Wysoki regał Oxford IV na książki pomoże Ci osiągnąć spektakularny efekt!

Mebel jest otwarty z obu stron, więc nie musisz stawiać go pod ścianą, dobrze sprawdzi się też do wydzielenia poszczególnych stref w pomieszczeniu. Wybierz model tego typu również wtedy, gdy zależy Ci na przestronnym wnętrzu.

Regał w stylu loftowym ma 185 cm wysokości, więc sporo pomieści. Konstrukcja opiera się na metalowym stelażu pomalowanym proszkowo na czarno. Utrzymuje on półki zrobione z płyty MDF pokrytej laminatem w ciepłym kolorze dębu. Lekka, prosta forma pasuje nie tylko do mieszkań industrialnych, lecz także nowoczesnych i minimalistycznych.

Na pięciu półkach możesz posegregować książki alfabetycznie, według gatunków lub zgodnie z kolorami okładek. Górny blat warto wykorzystać jako dodatkowe miejsce na dekoracje lub pudełka do przechowywania drobiazgów. A może poprzetykasz kolekcję literatury roślinami w ozdobnych osłonkach? Kreuj wnętrze tego otwartego regału zgodnie z własnym gustem i ciesz się uporządkowaną biblioteczką.

Wymiary
Głębokość 35 cm
Szerokość 114 cm
Wysokość 185 cm
Waga 28.1 kg
Do pobrania