Regał Oxford VIII – wiszący akcent do loftu

Regały wiszące to dobra alternatywa dla dużych, ciężkich mebli, na które nie zawsze jest miejsce. Industrialny regał Oxford VIII pięknie ozdobi wnętrze i nie zabierze nawet najmniejszego skrawka podłogi. Sprawdź jego pozostałe zalety!

Otwarty regał Oxford VIII jest przedstawicielem stylu industrialnego, choć sprawdzi się też w przestrzeniach typowo nowoczesnych lub minimalistycznych. Charakteryzuje się metalowym stelażem pomalowanym proszkowo na czarno. Stelaż podtrzymuje półki zrobione z trwałej płyty MDF w okleinie odwzorowującej strukturę drewna. Kilka wersji kolorystycznych pozwoli Ci wybrać model odpowiadający Twoim potrzebom.

Cztery asymetryczne półki będą świetnym miejscem na najróżniejsze dekoracje, na przykład rośliny lub ceramikę. Możesz też potraktować mebel jako niewielką biblioteczkę.

Regał ścienny w stylu loftowym warto powiesić w salonie, w sypialni czy domowym biurze. Wymiary – 91 × 75 cm – sprawiają, że z łatwością znajdziesz dla niego przestrzeń nawet w niewielkim pomieszczeniu. 

Wymiary
Głębokość 20 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 91 cm
Waga 9.9 kg
Do pobrania