Regał Rack L – gwiazda industrialnego salonu

Regał otwarty Rack L to idealne rozwiązanie do nowoczesnej aranżacji. Służy zarówno do przechowywania, jak i ekspozycji, a dzięki lekkiej formie nie przytłacza wnętrza. Poznaj resztę jego zalet!

Ciekawa konstrukcja tego loftowego regału od razu przyciąga wzrok. Nietypowe półki z płyty MDF w okleinie imitującej drewno uzupełnia metalowa podstawa w kolorze czarnym. Spójny, a zarazem designerski charakter całości wynika z pomalowania na czarno również obrzeży półek. Zwróć też uwagę na pionowe ścianki regału – stanowią praktyczną podpórkę, a przy tym dodają regałowi wyjątkowego wyglądu. Konstrukcja została dodatkowo wzmocniona metalowymi, krzyżującymi się wspornikami.

Regał ma 180 cm wysokości i 80 cm szerokości. Ażurowa konstrukcja będzie genialnie prezentować się na tle ściany z betonu lub ze starych cegieł. Mebel możesz też wykorzystać do podziału pomieszczenia na strefy – na przykład wyznaczenia kącika do pracy.

Regał w stylu industrialnym będzie praktycznym meblem do salonu czy sypialni, choć sprawdzi się również w gabinecie czy wyrazistym pokoju młodzieżowym. Na pięciu półkach możesz postawić książki, segregatory, ozdobne pudełka, a pomiędzy nie wkomponować ramki ze zdjęciami czy rośliny.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 180 cm
Waga 21.5 kg
Do pobrania