Regał Rack M – wielofunkcyjny mebel do loftu

Otwarte regały mają szerokie grono zwolenników. Nic dziwnego – mieszczą sporo rzeczy, pasują nawet do małych metraży i stanowią we wnętrzu nowoczesny akcent. Jeśli szukasz niewielkiego regału w stylu loftowym, poznaj regał Rack M.

Unikalny design mebla to kwestia ciekawie umiejscowionych trzech półek. Ich nietypowy kształt podkreślają pionowe ścianki, które poza funkcją estetyczną, mają też znaczenie praktyczne – książki nie będą się przewracać.

Półki są zrobione z płyty MDF w okleinie imitującej drewno, natomiast podstawa jest wykonana z metalu w kolorze czarnym. Zwróć uwagę, że również obrzeża półek zostały pomalowane na czarno – dzięki temu całość wygląda bardzo nowocześnie. Na stabilność konstrukcji wpływają metalowe wsporniki.

Industrialny regał Rack ma 113 cm wysokości i 80 cm szerokości. Możesz zestawić go z modelami tego samego typu, ale o innych wymiarach, by uzyskać spójną aranżację. Lekka, ażurowa konstrukcja nie przytłacza wnętrza i świetnie prezentuje się na przykład na tle ceglanej lub betonowej ściany. Innym pomysłem jest wykorzystanie mebla w celu podzielenia pokoju na strefy.  

Loftowy regał pasuje nie tylko do pofabrycznych klimatów. Jego minimalistyczna forma wpasuje się w różne style aranżacyjne i pomieszczenia. Możesz postawić go w salonie, sypialni, gabinecie, pokoju młodzieżowym. A jeśli znudzi Ci się w danym miejscu, przeniesiesz go do pokoju obok!

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 113 cm
Waga 15 kg
Do pobrania