Regał Rack S – mały regał w loftowym stylu

Nawet niewielki skrawek wolnego miejsca w mieszkaniu warto dobrze wykorzystać. Jeśli potrzebujesz małego regału w industrialnej stylistyce, zobacz, jakie zalety kryje w sobie otwarty regał Rack S.

Oryginalnie ułożone półki z pionowymi ściankami to znak rozpoznawczy wszystkich regałów Rack. W jego najmniejszej wersji do dyspozycji masz dwie półki, choć z powodzeniem możesz wykorzystać też górny blat wieńczący mebel.

Półki zostały wykonane z płyty MDF w okleinie imitującej drewno, natomiast obrzeża pomalowano na czarno, co dodaje regałowi nowoczesnego charakteru. Półki opierają się na metalowej podstawie również w kolorze czarnym. Konstrukcję wzmacniają metalowe wsporniki.

Loftowy regał Rack S ma 80 cm, zarówno jeśli chodzi o wysokość, jak i o szerokość. Kwadratowy kształt świetnie wygląda zestawiony z innymi, większymi regałami Rack, choć równie dobrze prezentuje się solo – na przykład postawiony pod ciekawym plakatem. Uniwersalna forma sprawdzi się we wnętrzu industrialnym, skandynawskim, a nawet retro.

Ten nowoczesny regał wyróżnia się niezwykle lekką, ażurową konstrukcją, więc nadaje się nawet do małych pomieszczeń. Jakich? Właściwie każdych – do salonu, kuchni, sypialni, przedpokoju, pokoju młodzieżowego. Możesz postawić go nawet z boku kanapy – będzie miejscem na dekoracje czy kwiaty, a przy okazji podręcznym stolikiem.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 80 cm
Waga 12 kg
Do pobrania