Regał biurowy – pojemny i uniwersalny

Regał biurowy z pojemnymi półkami to praktyczny mebel nie tylko do biur, ale także urzędów, sekretariatów, a także innych placówek. Znajdzie również swoje miejsce w domu, gdzie może posłużyć jako miejsce przechowywania książek, albumów, atlasów oraz eksponowania różnego rodzaju bibelotów i pamiątek. Trzy szerokie, pojemne półki umożliwią przechowywanie sporejilości przedmiotów.

Regał wykonany jest w stylu nowoczesnym, dlatego doskonale będzie pasować do pomieszczeń w nowoczesnych aranżacjach, a także minimalistycznych, skandynawskich, a nawet loftowych. Wykonano go z płyty laminowanej. Materiał ten nie tylko jest solidny, ale również cechuje go wysoka odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Dlatego można mieć pewność korzystania z mebla przez długi czas.

Regał biurowy ma estetyczny kolor naturalnego drewna. Dzięki temu dodaje estetyki pomieszczeniu, w którym zostanie umieszczony. Wymiary całości wynoszą 80 × 37 × 122 cm. Świetnie komponuje się z innymi meblami biurowymi, zwłaszcza w kolorze drewna.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 122 cm
Waga 28.4 kg
Do pobrania