Regał Torin – funkcjonalna ekspozycja

Modną i funkcjonalną zabudowę salonu możesz stworzyć, wykorzystując kolekcję Torin. Wyróżniająca się pogrubianymi bokami, oświetleniem pod blatem i metalowymi uchwytami linia podbiła serca miłośników nietuzinkowych rozwiązań. Jednym z mebli jest regał Torin, który dopełni solidną zabudowę wnętrza.

Szukasz miejsca na rodzinne zdjęcia? Szeroki regał stworzy doskonałe miejsce do ekspozycji pamiątek, dekoracji czy gromadzonych przez lata książek. Jego praktycznie podzielone wnętrze ułatwi odnalezienie potrzebnych rzeczy.

Regał o wymiarach 114 x 150 cm składa się z:

- 6 otwartych przestrzeni, np. na biblioteczkę lub ekspozycję drobnych dekoracji,

- 3 praktyczne szuflady, w których możesz przechowywać dokumenty lub salonowe bibeloty, np. dekoracje sezonowe.

Chłodne wybarwienie dąb ribbeck brąz oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Kwintesencją stylu solidnego są pogrubiane boki i metalowe uchwyty, ale nie sposób pominąć ryflowanej listwy w kolorze dąb venge magia. Jej odpowiednie wyeksponowanie to zasługa energooszczędnego oświetlenia LED.

Co odpowiada za komfort użytkowania? Wygodne domykanie szuflad to zasługa prowadnic z cichym domykiem oraz metalowych uchwytów.

Regał Torin możesz ustawić solo lub w duecie z szafką RTV, wysoką witryną lub szafą. Dobierz inne elementy kolekcji Torin i stwórz zachwycający i funkcjonalny aranż pokoju dziennego.