Regał Weston

Twoje dziecko dorasta, pokazuje swój charakter i domaga się zmian w wystroju pokoju? Rozumiemy to, dlatego przygotowaliśmy nową kolekcję mebli młodzieżowych Weston. Jeżeli Twoja pociecha lubi surowe, ponadczasowe wnętrza, będzie zachwycona! Sprawdź, w czym przyda się regał Weston?

W czym sprawdzi się regał w stylu loftowym? W przechowywaniu i… eksponowaniu. Możesz zaprezentować ulubione dzieła literackie lub zdobyte nagrody na jednej z otwartych półek, natomiast praktyczne fronty pomogą ukryć to, co jest zbędne na wierzchu.

Regał posiada:

- 5 otwartych przestrzeni na nagrody, książki lub planszówki,

- 1 praktyczną szufladę na drobiazgi – paszport lub przybory biurowe,

- 1 szafkę na bibeloty.

Na uwagę zasługują pogrubiane boki i blaty oraz charakterystyczne, solidne uchwyty. Te elementy doskonale oddają styl loftowy. To nie wszystko! Spójrz na połączenie frontów w kolorze sosna old style z korpusem w ciemnym odcieniu matera.

Regał o wymiarach 75 x 40 x 200,5 cm to idealne rozwiązanie dla posiadaczy niewielkich przestrzeni, których nie przytłoczy, a wykorzysta każdy metr (na regale możesz postawić pudełko do przechowywania skarbów).

Młodzieżowy regał Weston możesz ustawić przy łóżku, szafie lub biurku. Z każdym dostępnym w kolekcji meblem zaprezentuje się efektownie.

Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: sosna old style/matera i dąb artisan/matera.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 200,5 cm
Waga 55.95 kg
Do pobrania