Regał Weston

Urządzając pokój ucznia i studenta, nie może zabraknąć w nim praktycznego miejsca na niezbędne podręczniki, ćwiczenia, zeszyty i notatki. Takie stworzysz z pojemnym regałem Weston.

Regał w stylu loftowym zaskoczy Cię pojemnością i praktycznie podzielonym wnętrzem, w którym znajdzie się miejsce na większe i mniejsze przedmioty codziennego użytku. Możesz w nim schować podręczniki, przybory plastyczne, segregatory z dokumentami lub zabawki.

Regał posiada:

- 3 otwarte przestrzenie na nagrody lub zabawki,

- 2 praktyczne szuflady, które będą doskonałym organ zerem na bieliznę lub dokumenty,

- 2 pojemne szafki, które zmieszczą większe przedmioty.

Zwróć uwagę na pogrubiane boki i blaty oraz charakterystyczne, solidne uchwyty. Te elementy doskonale oddają styl loftowy. Na uwagę zasługuje też niebanalne połączenie frontów w kolorze sosna old style z korpusem w ciemnym odcieniu matera.

Regał o wymiarach 120 x 40 x 150 cm jest dość masywny, dlatego może sprawdzić się w większym metrażu lub jako jeden z głównych mebli (obok łóżka, biurka i szafy) w mniejszym pokoju nastolatka.

Regał Weston do pokoju młodzieżowego doskonale sprawdzi się w towarzystwie biurka, w sąsiedztwie szafy lub w niedalekiej odległości od łóżka.

Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: sosna old style/matera i dąb artisan/matera.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 150 cm
Waga 74.4 kg
Do pobrania