Ściereczki czyszczące do lodówki i mikrofalówki – prosty sposób na lśniące czystością AGD

Jak umyć lodówkę, bez detergentów i ściereczek, które później trzeba wyprać? Jak usunąć tłuszcz i resztki jedzenia z mikrofalówki, które pozostały po „eksplozji” odgrzewanego dania? Sięgnij po nawilżane ściereczki do lodówek i mikrofalówek!

Zamień gąbki, ściereczki i płyny czyszczące na wygodne w użyciu chusteczki, a zapomnisz o meczących „rytuałach”, które zajmowały zbyt wiele czasu. Wyjmij ściereczkę, przetrzyj i gotowe – w kilku ruchach pozbędziesz się zabrudzeń i przywrócisz świeżość sprzętom AGD. Ściereczki czyszczące do lodówki i mikrofalówki zawierają naturalny środek antybakteryjny (ocet jabłkowy) oraz organiczny związek eliminujący zapachy (trehalozę) – zastosowane składniki sprawiają, że chusteczki są bezpieczne dla żywności, a przy tym skutecznie usuwają nawet „niewidoczne” zagrożenie.

Chusteczki nawilżane do lodówki i mikrofalówki możesz wykorzystać nie tylko w domu, ale wszędzie tam, gdzie przygotowywane jest jedzenie – w kuchniach firmowych, na stołówkach, w barach i restauracjach.

Do pobrania