Ściereczki czyszczące do mebli Jedwabisty połysk – czyszczą, odkurzają i pielęgnują

Masz kosztowne meble i chcesz, by jak najdłużej zachowały estetyczny wygląd? A może odkładasz zakup nowego wyposażenia, bo wolisz przywrócić świetność swoim starym sprzętom? Wypróbuj nawilżane ściereczki do mebli Jedwabisty połysk. Dzięki nim Twoje szafy, regały i stoliki będą wyglądały jakby zaledwie wczoraj przyjechały ze sklepu.

Zwykła woda nie usunie wszystkich zabrudzeń i nie ma wpływu na szybkość osadzania się kurzu. Z kolei agresywne środki czystości mogą zniszczyć lub przebarwić delikatne powierzchnie. Zastosuj ściereczki do mebli Jedwabisty połysk, a wreszcie osiągniesz pożądany efekt pielęgnacji. Skutecznie usuwają brud i działają antystatycznie. Zapomnij o kurzu widocznym już chwilę po sprzątaniu! Ściereczki są nasączone emulsją silikonową, która otacza meble niewidoczną warstwą ochroną i zapewnia wspaniałe wykończenie w połysku.

Chusteczki do czyszczenia mebli z formułą „silky gloss” będą Ci potrzebne, jeśli chcesz osiągnąć uprawniony efekt błyszczących powierzchni, kojarzący się z luksusem i drogim wyposażeniem. Ściereczki spowalniają osiadanie kurzu, dlatego polecamy je zwłaszcza do pielęgnacji ciemnych mebli np. w wybarwieniu wenge.

Do pobrania