Sekretarzyk / biurko Hauts | Intesi

Sekretarzyk o czarnym korpusie, ciemnych, drewnianych, brązowych nogach i wykończeniu w odcieniu zieleni to kwintesencja elegancji i dobrego gustu! Ten wyjątkowy mebel został wykonany z wytrzymałej płyty MDF w czarnej okleinie, która dodaje mu nie tylko stylu, ale również trwałości. Wsparty na solidnych, sosnowych nogach, mebel ten emanuje dobrym stylem i funkcjonalnością. Dodatkowo drewniane nogi sekretarzyka zostały polakierowane na głęboki brązowy kolor, co nadaje mu jeszcze więcej uroku i klasy. To detale, które sprawiają, że sekretarzyk jest nie tylko funkcjonalnym wyposażeniem, ale także prawdziwą ozdobą wnętrza. Wnętrze sekretarzyka skrywa trzy urocze półki, które pozwalają na przechowywanie i organizację niezbędnych przedmiotów. Dodatkowo ozdobna ścianka w kolorze zieleni nadaje meblowi unikalnego charakteru.

Otwieranie sekretarzyka jest niezwykle proste i wygodne dzięki dwóm metalowym wspornikom, które utrzymują blat w stabilnej pozycji po otwarciu. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią zarówno wygodę, jak i estetykę. Głębokość otwartego blatu mebla to 61 cm, co zapewnia dużą przestrzeń roboczą. Natomiast wysokość blatu do podłogi wynosi 71 cm, co sprawia, że korzystanie z tego sekretarzyka jest komfortowe i ergonomiczne.

Dlaczego warto wybrać sekretarzyk Hauts?

• Wytrzymała płyta MDF w czarnej okleinie i drewniane nogi polakierowane na głęboki brązowy kolor, tworzą elegancki wygląd, który dodaje uroku każdemu wnętrzu.

• Trzy półki do przechowywania przydatnych drobiazgów, a także ozdobna ścianka sprawiają, że mebel jest nie tylko funkcjonalny, ale również stylowy.

• Stabilne metalowe wsporniki oraz głębokość otwartego blatu 61 cm pozwalają na komfortowe i ergonomiczne użytkowanie.

• Wysoka jakość i trwałość sprawiają, że ten sekretarzyk będzie służyć przez wiele lat.

Wymiary
Długość 104 cm
Szerokość 85 cm
Wysokość 104 cm
Do pobrania