Meble Sentima Kasetta – kuchnia pełna wdzięku

W dobrze zorganizowanej kuchni wszystko jest na swoim miejscu, a Ty czujesz się pewnie i komfortowo. Dzięki temu przygotowywanie posiłków oraz wspólne zasiadanie do stołu z rodziną stają się codziennym rytuałem, na który czekasz z utęsknieniem. Potrzebujesz nowej kuchni? A może chcesz ją odświeżyć? Jeśli cenisz eleganckie aranżacje w klasycznej odsłonie, linia Sentima Kasetta będzie doskonałą bazą Twojego pomieszczenia.

Katalog BRW odkryje przed Tobą bogatą ofertę szafek o różnym rozmiarze i przeznaczeniu. Dzięki nim stworzysz funkcjonalną zabudowę klasycznej kuchni dostosowaną ściśle do Twoich potrzeb. Znajdziesz tu modele wiszące, narożniki czy szafki przygotowane specjalnie pod zabudowę sprzętu AGD. Wszystkie utrzymane są w tradycyjnej, pełnej magii odsłonie.

Z linią Sentima Kasetta możesz wykreować wiele aranżacji, gdzie pierwsze skrzypce będzie grać klasyka. Barwy frontów sprawdzą się m.in. w wystrojach w stylu prowansalskim – zwłaszcza jeśli dopełnisz pomieszczenie uchwytami z gustownym wykończeniem.

Wymiary
Do pobrania