LEWY pikowany narożnik PREGO na wysokich nogach drewnianych – to narożnik rozkładany z funkcją spania, który idealnie nada się zarówno do małego pokoju w bloku jak i w większych pomieszczeniach. Narożnik wykonany z surowców wysokiej jakości, zapewniających długoletnie, bezproblemowe użytkowanie

Oparcie stanowi pięc dużych pikowanych poduszek, które zapewniają komfortowe podparcie dla pleców.

Narożnik PREGO wyposażamy w wygodną funckję spania o powierzchni 140x200cm . Funkcja spania tworzy się po wysunięciu siedziska do przodu oraz położenia oparcia. Pod siedziskiem funkcyjnym jak i w narożnikowej części mebla zostały zamontowane 2 skrzynie na pościel, dzięki czemu zyskują Państwo dużą powierzchnię do przechowywania.
Proponujemy Państwu mebel wykonany w welurowym materiale MANILA 16 koloru szarego jak na zdjęciu. Materiał ten jest bardzo miły i przyjemny w dotyku. W jego produkcji został wyeliminowany efekt pilingu, dzięki czemu będą go mogli Państwo użytkować przez długi okres bez zbędnych problemów. Materiał przeszedł również pozytywnie test trudnopalności na papierosa, przez co posiada również utrudnioną palność (nie pali się, a topi). Tkanina cechuje się bezproblemowym użytkowaniem i czyszczeniem.
Narożnik rozkładany PREGO posiada jedną z najwygodniejszych funkcji spania dostępnych na rynku. Nasz mebel jest wyposażony w sprężyny bonell na całej powierzchni spania, przez co jest bardzo odporny na wszelkie odkształcenia (w porównianiu do wykonania mebla na samej piance). Mebel z tym wypełnieniem jest idealny zarówno do spania jak i wypoczynku.
Nogi w narożniku PREGO są wykonane z DREWNA pochodzącego z ekologicznych upraw. Dbamy razem z Państwem o generowanie jak najmniejszych szkód dla środowiska. Wybierając nasz produkt masz pewność, że dbamy nie tylko o jego jakość ale również pochodzenie surowców.
Narożnik z funkcją spania PREGO jest wyposażony w bardzo prosty system rozkładania. Wystarczy posiągnąć siedzisko, które wyjeżdża na wewnętrznych kółkach i opuścić oparcie. Bardzo ważnym dodatkiem są 2 pojemne pojemnniki na pościel.
Łatwy intuicyjny montaż mebla wspomagany wysyłaną przez nas INSTRUKCJĄ MONTAŻU. Służymy również pomocą na infolinii oraz naszych mediach społecznościowych.
Przedstawiamy wymiary narożnika PREGO :
✔ Głębokość siedziska: 73cm
✔ Wysokość poduszek: 50cm
Potrzebne miejsce dla funkcjonalności narożnika to 145x213cm

Tolerancja wymiarów w meblach tapicerowanych +/- 3cm - PRACA RĘCZNA
Skandynawski narożnik PREGO zapewnia maksymalną wygodę oraz funkcjonalność na lata.
Gwarantujemy wygodny sen!