Sofa Boghena | Intesi

Beżowa sofa Boghena to idealny mebel dla każdego, kto szuka wygodnego siedziska, które może również zamienić się w miejsce do spania dla gości. Rozkładana sofa Boghena obita jest grubą, ciepłą tkaniną, a dodatkowo posiada wygodne podłokietniki, które poprawiają komfort użytkowania. Ten projekt to doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności.

Przedstawiamy Boghenę - najnowszy dodatek do wystroju Twojego domu, który błyskawicznie odmieni Twoją przestrzeń! Ta beżowa piękność jest idealnym połączeniem stylu boho i scandi, co czyni ją idealnym wyborem dla każdego szykownego wnętrza. 

Nie tylko zyskasz wygodne miejsce do relaksu, ale także świetny sposób na zorganizowanie tych niespodziewanych nocnych spotkań. Rozkładana sofa Boghena jest wystarczająco duża (109x171cm), aby dwie osoby mogły bez problemu się zdrzemnąć, a dodatkowo posiada przytulne podłokietniki. Co więcej? Jest obita grubą i ciepłą tkaniną, która czyni ją wyjątkowo wygodną!

A czy wspomnieliśmy, że wypełnienie wykonane jest z miękkiej i gęstej pianki tapicerskiej? Z wysokimi nogami wykonanymi z naturalnego drewna eukaliptusowego sprzątanie jest jeszcze łatwiejsze nawet dla twojego robotycznego odkurzacza!

Beż nigdy nie wyjdzie z mody i doskonale sprawdzi się zarówno w salonie jak i w sypialni. Zdecyduj się na naszą sofę Boghema, a nie pożałujesz!

Co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji?

  • Sofa jest wygodnym siedziskiem. 
  • Wypełniona miękką, gęstą pianką tapicerską. 
  • Wysokie nóżki ułatwiają sprzątanie pod meblem.
  • Sofa w modnym, beżowym kolorze, który nigdy nie wyjdzie z mody.
  • Posiada funkcję rozkładania.