Sofa Bunio 1FBK – praktyczna oszczędność miejsca
 

Nawet w małym wnętrzu możesz stworzyć komfortową strefę wypoczynku – najlepiej sprawdzą się wielofunkcyjne meble. Kompaktowa sofa Bunio będzie wygodnym siedziskiem w ciągu dnia, a wieczorem szybko i łatwo ją rozłożysz. Do tego zapewni Ci dodatkową przestrzeń do przechowywania. Dowiedz się o niej więcej!

Mała sofa z funkcją spania nie zajmuje dużo miejsca – jej wymiary wynoszą zaledwie 98 × 88 cm, natomiast powierzchnia spania to już 80 × 189 cm. Przed rozłożeniem mebla nie musisz odsuwać go od ściany, więc Twoja podłoga pozostanie nienaruszona. Tę jednoosobową kanapę możesz też postawić na środku pomieszczenia – plecy są w tkaninie obiciowej, co zwiększa możliwości aranżacyjne.

Rozkładana sofa Bunio to prosty wygląd, który wpisze się w różne style wnętrzarskie – na przykład nowoczesny, minimalistyczny czy skandynawski. Harmonijnego charakteru dodają jej ozdobne wciągi i przeszycia.

Zarówno w siedzisku, jak i w materacu znajdują się sprężyny bonellowe połączone z pianką. Daje to jednorodną powierzchnię spania, która pozwala porządnie się wyspać. Podczas oglądania telewizji czy czytania książki docenisz również miękką poduszkę oparciową i wysokie, zmiękczone podłokietniki.

Ta niewielka sofa zajmuje tyle przestrzeni co fotel, a przy tym stanowi dodatkowe miejsce noclegowe, które przyda się w każdym mieszkaniu. Możesz ustawić ją w pokoju dziennym, młodzieżowym czy gościnnym.

 

Cechy szczególne mebla:

·         Sofa z funkcją spania i pojemnikiem

·         Mechanizm spania na wózku wsparty gumowanymi rolkami – zabezpieczenie podłoża przed uszkodzeniami podczas rozkładania

·         Sprężyny bonellowe w siedzisku i materacu funkcji – jednorodna powierzchnia spania

·         Nieduże gabaryty – zwiększona możliwość aranżacji niedużych przestrzeni

·         Pojemnik – zwiększona możliwość przechowywania

·         Wysokie i zmiękczone podłokietniki – stabilne i komfortowe  podparcie

·         Optymalne mocowanie oparcia – przy rozkładaniu mebel nie wymaga odsuwania od ściany

·         Plecy w tkaninie meblowej – większe możliwości aranżacyjne

·        Ozdobne wciągi i przeszycia – harmonijny i estetyczny wygląd

Wymiary
Głębokość 88 cm
Szerokość 98 cm
Wysokość 86 cm
Waga 63 kg
Do pobrania