Kanapa Doris Bis – funkcjonalna i estetyczna

Zrelaksuj się po pracy, po zajęciach na uczelni i po dniu poświęconemu na zabawę i naukę z dziećmi. Idealnym miejscem jest kanapa Doris Bis, na której możesz się wygodnie rozsiąść z kawą i książką lub przed telewizorem.

Aby maksymalnie podnieść komfort użytkowania mebla wypoczynkowego do salonu wypełniono siedzisko i funkcję spania podwójnym sprężynowaniem (sprężyna falista i bonelowa). O odpowiednie podparcie pleców zadbają duże poduszki oparciowe z pianki ciętej. Wąskie podłokietniki nie poszerzają mebla, a pozwolą Ci podeprzeć ramiona.

Nie zapomnij o głównej funkcjonalności kanapy z funkcją spania. Za pomocą automatu rozłożysz ją szybko i łatwo. A wtedy Twoim oczom ukaże się równa i duża powierzchnia spania o wymiarach 148x198 cm. Kołdrę i poduszki możesz schować w pojemniku na pościel, do którego masz łatwy dostęp.

Aby kanapa Doris Bis była nie tylko funkcjonalna, ale też świetnie się prezentowała, ozdobiono poduszki oparciowe poprzecznym przeszyciem. Taki mebel warto postawić w salonie, gabinecie i pokoju nastolatka.

 

Cechy szczególne mebla:
• Duża powierzchnia spania pozwoli na komfortowy wypoczynek
• Zastosowanie podwójnego sprężynowania siedziska i funkcji spania w połączeniu z wysokiej jakości pianką PUR zapewnia wygodę użytkowania
• Wygodne siedzisko i poduszki pozwolą się zrelaksować
• Pojemnik na pościel dodatkowo podnosi funkcjonalność mebla
Wymiary
Głębokość 100 cm
Szerokość 212 cm
Wysokość 97 cm
Do pobrania