Sofa Fiona – kompaktowa wielozadaniowość

 

Mała przestrzeń nie musi oznaczać rezygnacji z wygody i funkcjonalności. Sofa Fiona to niewielki, ale niezwykle praktyczny mebel, który pozwoli Ci stworzyć idealny kącik do wypoczynku.

 

Siedzisko i oparcie sofy Fiona stanowią sprężyny bonellowe i faliste. Dzięki nim możesz liczyć na jednorodny, niezwykle komfortowy wypoczynek i wygodny sen.

 

Mechanizm spania na wózku wsparty gumowanymi rolkami gwarantuje wygodę rozkładania oraz ochronę podłogi przed uszkodzeniami. Specjalna konstrukcja umożliwia korzystanie z funkcji spania bez konieczności odsuwania od ściany.

 

Mimo niewielkich gabarytów sofa Fiona oferuje dużą przestrzeń do spania, która idealnie sprawdzi się w pokojach dziecięcych, młodzieżowych czy gościnnych. Pojemny schowek pomieści nie tylko pościel, ale też ręczniki lub sezonowe ubrania.

 

Podwyższona pozycja spania ułatwi Ci wstawanie z łóżka, a stałe i zmiękczone w górnej części oparcie dopasuje się do Twojej sylwetki, zapewniając błogi relaks podczas seansów filmowych. Wysokie i miękkie podłokietniki będą stanowiły idealne podparcie podczas siedzenia.

 

Postaw na sofę Fiona i ciesz się wielofunkcyjnością oraz wygodą na najwyższym poziomie.

 

 

Cechy szczególne mebla:

 

●     Sprężyny faliste i bonnelowe w siedzisku – trwałość i wygoda codziennego użytkowania

●     Pojemnik – praktyczna przestrzeń na pościel i koce

●     Podwyższone spanie – zwiększony komfort podczas wstawania

●     Wysokie i miękkie podłokietniki – zapewniają stabilne i komfortowe podparcie

●     Mechanizm spania na wózku wsparty gumowanymi rolkami – zabezpieczenie podłoża przed uszkodzeniami podczas rozkładania

Optymalne mocowanie oparcia – przy rozkładaniu nie wymaga odsuwania od ściany