Sofa Severo – optymalne wykorzystanie przestrzeni

 

Nowoczesna sofa Severo to spełnienie marzeń o stylowym i funkcjonalnym meblu. Dzięki niej Twój salon będzie charakteryzować harmonia i wygoda.

 

Sofa o wymiarach 165 x 90 x 107 cm jest również idealna do aranżacji małych pomieszczeń – pokoju dziecięcego, gabinetu lub kawalerki. Jej ustawność i kompaktowe gabaryty pozwolą Ci wykorzystać każdy centymetr dostępnej przestrzeni.

 

Zastosowane w siedzisku i materacu sprężyny bonelowe i faliste gwarantują jednorodną powierzchnię spania. Bez względu na to, czy używasz sofy do codziennego spania, czy jako miejsca do odpoczynku w ciągu dnia, będziesz cieszyć się doskonałym komfortem i wygodą.

 

Sofa Severo została wyposażona w mechanizm typu delfin, który wsparty został gumowanymi rolkami. Dzięki temu podłoga pozostanie nienaruszona podczas rozkładania mebla.

 

Praktyczny pojemnik, umieszczony pod siedziskiem, zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania nie tylko pościeli, ale również ręczników, koca czy ubrań.

 

Dekoracyjna lamówka w kontrastowym kolorze tworzy harmonijny i estetyczny wygląd sofy Severo. Ozdobne wciągi na poduszkach oparciowych podkreślają nowoczesną formę mebla, nadając mu unikalny charakter. Sofa nie tylko zapewnia wygodę, ale także wyróżnia się stylowymi detalami.

 

Wybierz Sofę Severo i ciesz się wyjątkowym meblem w swoim salonie. Przekształć wnętrze w przestrzeń pełną inspiracji i komfortu.