Prosty design do wielu stylów wystroju

Sofa Jasmin to komfortowy mebel wypoczynkowy, który będzie pasował do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego. Jej prosty i wysmakowany design łatwo wpasuje się w stylistykę bardzo różnych wnętrz. Może stać w pomieszczeniu umeblowanym klasycznie, nowocześnie, w stylu skandynawskim czy vintage. Łatwo dopasować do niej inne meble.

Jasmin to bardzo komfortowa sofa o ergonomicznych poduszkach oparciowych, dających wytchnienie plecom. Poduszki można też zdejmować, co zwiększa powierzchnię użytkową. Praktyczny pojemnik na pościel ułatwia utrzymanie porządku, podobnie jak wysokie nóżki, które pozwalają wygodnie posprzątać pod meblem.

Wypełnienie sofy Jasmin stanowią sprężyny faliste i wysokiej jakości pianka – odpowiadają one za komfort użytkowania, wygodne siedzenie i spanie. Sofa ma prosty, klasyczny kształt z praktycznymi podłokietnikami i trzema poduchami oparciowymi. Jest wyposażona w mechanizm rozkładania typu DL. Całość wsparta została na ozdobnych, smukłych nóżkach. Wymiary wynoszą: 236 × 92 × 94 cm.

Jasmin sofa LX 3DL pasuje do wielu typów mebli, różnych materiałów i dodatków. Dzięki zróżnicowanej kolorystyce materiału obiciowego możesz dopasować ją do wnętrz urządzonych w wielu barwach.

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Sprężyny faliste w siedzisku oraz oparciu- poprawa komfortu użytkowania, jednorodna powierzchnia spania
• Ozdobne przeszycia- zwiększona wytrzymałość tkaniny, estetyka wyglądu
• Ozdobne drewniane stopki- estetyka wyglądu
• Zdejmowane poduszki oparciowe- zwiększona powierzchnia użytkowa
• Wysokiej jakości pianka- poprawa komfortu użytkowania
Wymiary
Szerokość 236 cm
Wysokość 92 cm
Głębokość 94 cm
Waga 77 kg
Do pobrania