Sofa Logan LUX 3DL – czas na pełen relaks
 

Szukasz rozkładanej sofy do salonu? Zależy Ci na tym, żeby mebel był nie tylko użytkowy, lecz także upiększył aranżację wnętrza? Nowoczesna sofa Logan stanowi idealną propozycję. Sprawdź jej zalety!

Sofa z funkcją spania będzie nieoceniona, gdy często zapraszasz na dłużej rodzinę i przyjaciół albo gdy pokój dzienny służy Ci również jako sypialnia. Spokojny sen Tobie lub Twoim gościom zapewni duża powierzchnia spania wynosząca 138 × 198 cm oraz sprężyny bonell i pianka, zarówno w siedzisku, jak i materacu. Samo rozkładanie kanapy jest bajecznie proste dzięki mechanizmowi na podnośnikach.

W przechowywaniu pościeli pomoże Ci praktyczny pojemnik. Możesz trzymać w nim kołdrę i poduszki oraz koce czy sezonowe ubrania – taki dodatkowy schowek zawsze się przyda.

Z racji niewielkich wymiarów – 214 × 96 cm – ta trzyosobowa kanapa może stanąć też w nieco mniejszym pomieszczeniu. Wąskie podłokietniki i ozdobne, metalowe stopki dodają jej lekkości. Na estetyczny wygląd wpływają dekoracyjne przeszycia w literę V na poduszkach oparciowych. Całość uzupełniają 2 poduszki ozdobne.

Rozkładana kanapa Logan to praktyczne rozwiązanie do nowoczesnego wnętrza. Ustaw ją w centrum swojej strefy wypoczynkowej, w towarzystwie stolika kawowego, i ciesz się pełną wygodą podczas oglądania ulubionego serialu!

Cechy szczególne mebla:

·         Sofa z funkcją spania i pojemnikiem, mechanizm rozkładania na podnośnikach, 2 poduszki oparciowe, 2 poduszki ozdobne

·         Sprawnie i lekko działający automat wspomagający rozkładanie – wygoda rozkładania

·         Bonell w siedzisku i materacu – jednorodna powierzchnia spania

·         Pojemnik na pościel – zwiększona możliwość przechowywania

·         Wąskie podłokietniki – oszczędność miejsca

·         Nieduże gabaryty – zwiększona możliwość aranżacji przestrzeni

·         Ozdobne przeszycie w literę V na poduszkach oparciowych – harmonijny i estetyczny wygląd

·         Ozdobne szwy jednoigłowe – dekoracyjność w najmniejszych detalach

·         Ozdobne stopki metalowe – zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania

W komplecie 2 poduszki ozdobne