Sofa Lord 2BK – błogi wypoczynek


Ta chwila, gdy wracasz do domu po długim dniu i siadasz wygodnie na ulubionej kanapie… Nie masz jeszcze ulubionej kanapy? Nowoczesna sofa Lord może nią zostać! W kompaktowym meblu kryje się wiele funkcjonalnych rozwiązań. Dowiedz się, jakich!

Uwielbiasz spędzać wieczór przy dobrym filmie? Z pewnością ucieszą Cię regulowane zagłówki – miło będzie oprzeć na nich głowę podczas seansu. Wyprofilowane podłokietniki stanowią z kolei dobre podparcie dla ramion.

Duże znaczenie dla Twojego codziennego komfortu ma też wypełnienie kanapy. W siedzisku znajdują się sprężyny faliste i wysokoelastyczna pianka HR, z kolei w oparciu – pas tapicerski i pianka. Ta kombinacja, nawet jeśli brzmi nieco enigmatycznie, zapewnia jedno – błogą miękkość.

Dwuosobowa kanapa Lord to świetna propozycja również do nieco mniejszego metrażu. Ma wymiary 166 × 97 cm, więc zajmuje bardzo mało miejsca. Dodatkowym jej atutem jest praktyczny pojemnik, w którym zmieścisz na przykład koce i poduszki.

Jeśli jesteś posiadaczem przestronnego salonu, możesz połączyć ten model z innymi meblami z kolekcji Lord, by stworzyć strefę wypoczynkową dla większej liczby osób. Plecy w tkaninie obiciowej dają Ci szerokie pole do popisu – sofa nie musi być ustawiona pod ścianą, sprawdzi się także na środku pokoju!
 

Cechy szczególne mebla:

·         Sofa 2-osobowa z pojemnikiem, regulowane zagłówki

·         Sprężyny faliste w siedzisku – zwiększony komfort wypoczynku

·         Plecy w tkaninie meblowej – większe możliwości aranżacyjne

·         Regulowane zagłówki – ergonomiczne podparcie

·         Wysokoelastyczna pianka HR w siedzisku – zwiększona miękkość

·         Pojemnik na pościel – dodatkowe miejsce do przechowywania

·         Równa powierzchnia podłokietników – stabilne i komfortowe podparcie

·         Ozdobne wciągi i przeszycia – harmonijny i estetyczny wygląd

Ozdobne szwy jednoigłowe – dekoracyjne wykończenie

Wymiary
Głębokość 97 cm
Szerokość 166 cm
Wysokość 88/98 cm
Waga 81 kg
Do pobrania