Sofa Mata LUX 3DL – rozwiązanie typu 2 w 1
 

Urządzasz niewielki metraż i nie chcesz zagracić przestrzeni? Potrzebujesz mebla wypoczynkowego, który posłuży zarówno w dzień, jak i w nocy? Poznaj rozkładaną sofę Mata, której domeną jest uniwersalność.

Nieduże gabaryty mebla – 191 × 89 cm pozwalają wkomponować go również w mniejsze pomieszczenie. Kanapa doskonale sprawdzi się więc w pokoju młodzieżowym i gościnnym, a także w kawalerce. Za dnia docenisz wygodne siedzisko oraz miękkie poduszki oparciowe i podłokietnikowe. Miło będzie zrelaksować się tu z książką albo spotkać z przyjaciółmi.

Sofa z funkcją spania to propozycja do codziennego i okazjonalnego wypoczynku. Na komfortowy sen pracują tu sprężyny bonell i pianka znajdujące się w siedzisku i materacu. Tworzą one jednorodną powierzchnię spania równą 137 × 191 cm, dającą optymalne podparcie całej sylwetce. Rozkładanie wspomaga lekko działający automat DL.

A co z pościelą? Schowasz ją do przestronnego pojemnika! Można trzymać tu nie tylko kołdrę i poduszki, lecz także sezonowe ubrania. Takie dodatkowe miejsce do przechowywania zawsze się przyda i pomoże zachować w pokoju większy porządek.

Sofa Mata jest wielofunkcyjna, a dopełnienie jej uniwersalności stanowi ponadczasowe wzornictwo. Prosta bryła w połączeniu ze stonowaną kolorystyką to patent na mebel, który wpisze się w każde wnętrze.

Cechy szczególne mebla:

  • Sprawnie i lekko działający automat DL wspomagający rozkładanie – łatwość rozkładania
  • Sprężyny bonellowe w siedzisku i materacu funkcji – jednorodna powierzchnia spania
  • Równa powierzchnia spania – funkcjonalność i wygoda
  • Nieduże gabaryty – możliwość aranżacji mniejszych przestrzeni
  • Pojemnik – miejsce do przechowywania
  • Zdejmowane poduszki oparciowe – zwiększona powierzchnia spania

 

Wymiary
Głębokość 89 cm
Szerokość 191 cm
Wysokość 91 cm
Waga 81 kg
Do pobrania