Sofa Nesto 3DL- stylowa i komfortowa

Sofa Nesto 3DL to stylowa propozycja wyposażenia salonu, która przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych form i klasycznych aranżacji. Wygodny kształt siedziska i trzy pikowane poduchy oparciowe nadają meblu przytulnego i eleganckiego charakteru. Funkcja spania i obszerny pojemnik na pościel sprawiają, że sofa jest równocześnie bardzo praktyczna.

To, co wyróżnia sofę Nesto 3DL to klasyczny kształt w nowoczesnej odsłonie. Wyprofilowane podłokietniki lekko opadają w dół pod skosem, tworząc wygodne podparcie dla ramion. Smukłe drewniane nóżki nadają sofie lekkości i zapewniają łatwy dostęp do podłogi podczas sprzątania.

Sofa Nesto 3DL posiada nowoczesny mechanizm DL, dzięki czemu szybko i łatwo zamienisz ją w wygodną powierzchnię spania o wymiarach 196 × 145 cm. Materac i siedzisko zostały wykonane ze sprężyny falistej i pianki HR, dzięki czemu posłanie jest jednorodne i komfortowe.

Szeroki wybór modnych kolorów tapicerki stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Sofa dedykowana jest w komplecie z fotelem, wersalką i narożnikiem z serii Nesto.

 

Cechy szczególne mebla:
• Obszerny pojemnik na pościel ułatwi przechowywanie pościeli
• Wygodny kształt siedziska oraz trzy pikowane poduchy oparciowe
• Smukłe, drewniane nóżki
Wymiary
Głębokość 96 cm
Szerokość 230 cm
Wysokość 100 cm
Do pobrania