Sofa Rimi 2BK – wypoczynek w kompaktowej formie
 

Salon to jedno z najważniejszych miejsc w domu – tu spędzamy czas z rodziną oraz zapraszamy przyjaciół. By zapewnić domownikom i gościom komfortowe warunki, potrzebne są funkcjonalne meble wypoczynkowe. W tej roli pierwszorzędnie sprawdzi się dwuosobowa sofa Rimi.

Co sprawia, że jest tak wygodna? Kluczowe znaczenie ma to, czego nie widać, czyli sprężyny faliste oraz warstwa wysokoelastycznej pianki HR w siedzisku. W błogiej miękkości pozwalają zatopić się też duże poduszki oparciowe. Całość dopełniają dwie poduszki ozdobne – wygodnie oprzesz na nich głowę, czytając książkę lub oglądając film. Aż szkoda ruszać się z kanapy…

Zależy Ci na ochronie środowiska naturalnego? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Tkanina, którą została pokryta sofa Rimi, pochodzi z recyklingu. Stawiając na zrównoważoną produkcję, pomagasz chronić planetę. Tkaniny z recyklingu to oszczędność wody, energii i surowców oraz redukcja emisji gazów cieplarnianych.

Zwróć uwagę na dodatkowe miejsce do przechowywania w postaci pojemnika na pościel. Schowasz w nim nie tylko kołdrę i poduszki, lecz także sezonowe ubrania czy ręczniki. Taka przestrzeń przyda się w każdym mieszkaniu, zwłaszcza w tym nieco mniejszym. Wysokie nóżki umożliwiają bezproblemowe sprzątanie podłogi pod meblem.

Sofa na drewnianych nóżkach to wizualnie lekki mebel, który wpasuje się we wnętrza w różnej stylistyce. Pasuje do przestrzeni nowoczesnych i tych bardziej klasycznych, świetnie uzupełni salon w stylu vintage lub scandi. Prosta, uniwersalna forma w połączeniu z barwną tapicerką wniesie do pokoju dziennego więcej przytulności.

Sprawdź też pozostałe meble z kolekcji Rimi – może do dwuosobowej sofy przyda się wygodny fotel albo praktyczny puf?


Cechy szczególne mebla:

  • Sofa 2-osobowa z pojemnikiem, 2 poduszki oparciowe, 2 poduszki ozdobne
  • Pojemnik na pościel – dodatkowe miejsce do przechowywania
  • Sprężyny faliste w siedzisku – wygoda użytkowania
  • Dodatkowa warstwa wysokoelastycznej pianki HR w siedzisku – zwiększona miękkość i komfort
  • Ozdobne szwy jednoigłowe – harmonijny i estetyczny wygląd
  • Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
  • Ozdobne stopki drewniane – zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania
  • Tkanina pochodząca z recyklingu – dbałość o środowisko naturalne

 

Wymiary
Głębokość 86 cm
Szerokość 159 cm
Wysokość 92 cm
Waga 59 kg
Do pobrania