Sofa Rimi Lux 3DL – wyższy poziom relaksu
 

W domu czujemy się dobrze z wielu powodów, między innymi dlatego, że to przestrzeń zgodna z naszymi potrzebami i gustem. Wielofunkcyjne meble sprawiają, że mieszka się jeszcze przyjemniej. Rozkładana sofa Rimi wprowadzi do wnętrza elegancję i przytulność, będzie komfortowym siedziskiem, a przy tym pozwoli smacznie się wyspać.

Sofa z funkcją spania to nieodzowny mebel w mniejszym mieszkaniu, gdzie warto postawić na uniwersalne rozwiązania. Z powodzeniem zastąpi łóżko dzięki jednorodnej powierzchni spania równej 140 × 195 cm, którą zapewniają sprężyny faliste w siedzisku i materacu. Mechanizm oparcia WallFree oznacza, że rozkładając sofę, nie trzeba odsuwać jej od ściany. Pościel, koc czy inne tekstylia przechowasz w dużym pojemniku.

Trzyosobowa sofa Rimi będzie też stylowym meblem do siedzenia, a pełen komfort gościom i domownikom zapewni dodatkowa warstwa wysokoelastycznej pianki HR. Miękkie poduchy oparciowe, dwie poduszki ozdobne oraz praktyczne podłokietniki to kolejne elementy wpływające na wygodę użytkowania.

Rimi została pokryta tkaniną z recyklingu. Stanowi więc doskonałą propozycję dla osób, które świadomie wybierają rozwiązania chroniące środowisko naturalne. Zrównoważona produkcja to mniejsze zużycie wody, energii i ograniczona emisja zanieczyszczeń.  

Szybko odkurzysz podłogę pod meblem (lub zrobi to za Ciebie robot sprzątający) dzięki wysokim, drewnianym nóżkom. Dodają one sofie lekkości, na czym zyskuje cała aranżacja wnętrza.

Nowoczesna sofa uświetni strefę wypoczynkową w salonie, a wieczorem szybko zamienisz ją w miejsce do spania dla dwóch osób. Jeśli masz przestronny pokój, możesz zestawić ją z pozostałymi meblami Rimi – mniejszą kanapą, fotelem czy pufem.

Cechy szczególne mebla:

  • Sofa z funkcją spania i pojemnikiem, mechanizm rozkładania na podnośnikach, 2 poduszki oparciowe, 2 poduszki ozdobne
  • Sprężyny faliste w siedzisku i materacu – jednorodna powierzchnia spania
  • W siedzisku dodatkowa warstwa wysokoelastycznej pianki HR – zwiększona miękkość i komfort
  • Pojemnik na pościel – dodatkowe miejsce do przechowywania
  • Mechanizm oparcia WallFree – nie wymaga odsuwania od ściany przy rozkładaniu do spania
  • Ozdobne szwy jednoigłowe – harmonijny i estetyczny wygląd
  • Dodatkowe stopki z regulacją wysokości, wysuwane automatycznie w trakcie otwierania – stabilne podparcie dla funkcji spania i dopasowanie do podłoża