Sofa Sigma LUX 3DL – minimalizm w kąciku wypoczynkowym


Prosta, wygodna, nowoczesna – taka jest trzyosobowa sofa Sigma. Dzięki minimalistycznej formie pasuje do wielu aranżacji i stanowi idealną podstawę strefy wypoczynkowej. Z kolei funkcja rozkładania pozwala zamienić ją w przestronne łóżko. Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania!

Sofa o wymiarach 208 × 90 cm nie zajmuje dużo przestrzeni, będzie więc idealnym meblem również do mniejszych pomieszczeń, na przykład kawalerki czy pokoju młodzieżowego. Wąskie podłokietniki to kolejny patent pozwalający zaoszczędzić przestrzeń. Pojemnik na pościel stanowi dodatkowe miejsce do przechowywania, nie tylko kołdry i poduszek, lecz także ręczników albo zapasowych poszewek.

Wieczorem szybko stanie się łóżkiem dla dwojga za pomocą mechanizmu rozkładania na podnośnikach. Sprężyny bonellowe w siedzisku i materacu dają jednorodną powierzchnię spania równą 138 × 191 cm.

Komfort użytkowania zapewniają miękkie poduchy oparciowe oraz podwyższone stopki. Stopki pozwalają bez potrzeby podnoszenia czy przesuwania mebla odkurzyć i umyć pod nim podłogę. A gdy już wszystko będzie posprzątane, możesz zaparzyć sobie kawę, wygodnie oprzeć się na poduchach i włączyć ulubiony serial.

Cechy szczególne mebla:

  • Sofa z funkcją spania i pojemnikiem, mechanizm rozkładania na podnośnikach, 3 poduszki oparciowe
  • Sprężyny bonellowe w siedzisku i materacu – jednorodna powierzchnia spania
  • Pojemnik na pościel – zwiększona możliwość przechowywania
  • Wąskie podłokietniki – oszczędność miejsca
  • Nieduże gabaryty – możliwość aranżacji niedużych przestrzeni
  • Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
  • Ozdobne stopki z drewna liściastego – zwiększona trwałość i wytrzymałość

 

Wymiary
Głębokość 90 cm
Szerokość 208 cm
Wysokość 92 cm
Waga 92 kg
Do pobrania