Sofa Sun LUX 3DL – prosta bryła, duża funkcjonalność


Proste meble zawsze są dobrym pomysłem aranżacyjnym. Łatwo dobrać do nich najróżniejsze dodatki i posłużą przez wiele sezonów, bo nie wychodzą z mody. Sofa Sun z funkcją spania sprawdzi się w salonie, pokoju młodzieżowym i kawalerce. Dowiedz się, dlaczego jest tak praktyczna!

Sofa ma wymiary 193 × 92 cm, więc spokojnie ustawisz ją nawet w mniejszym wnętrzu, a zmieszczą się na niej trzy osoby. Codzienny relaks zapewniają sprężyny bonell i pianka znajdujące się w siedzisku i materacu. Dwie poduszki oparciowe wypełniono pianką ciętą i silikonem – dzięki temu tak dobrze dopasowują się do sylwetki.

Zwróć uwagę na detale, które podnoszą funkcjonalność i estetykę mebla. Podwyższone stopki z drewna dodają sofie lekkości i znacznie ułatwiają sprzątanie. Z kolei 2 poduszki podłokietnikowe dają wygodne podparcie dla ramion lub głowy, gdy utniesz sobie krótką drzemkę po niedzielnym obiedzie.

Wieczorową porą w mgnieniu oka zmienisz kanapę w komfortowe łóżko. Całą „operację” ułatwia mechanizm rozkładania na podnośnikach. Jednorodna powierzchnia spania równa 139 × 191 cm gwarantuje zdrowy, spokojny wypoczynek dwóm osobom. W dużym pojemniku na pościel zmieścisz kołdrę i poduszki oraz koc czy zapasowe poszewki.

Rozkładana sofa Sun uzupełni nowoczesną aranżację, choć jest na tyle uniwersalna, że z łatwością dopasujesz ją do różnych stylów wnętrzarskich.
 

Cechy szczególne mebla:

·         Sofa z funkcją spania i pojemnikiem, mechanizm rozkładania na podnośnikach, 2 poduszki oparciowe, 2 poduszki podłokietnikowe

·         Sprawnie i lekko działający automat wspomagający rozkładanie – wygoda rozkładania

·         Sprężyny bonell w siedzisku i materacu – jednorodna powierzchnia spania

·         Pojemnik na pościel – zwiększona możliwość przechowywania

·         Niewielkie gabaryty – możliwość aranżacji niedużych przestrzeni

·         Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania

Ozdobne stopki drewniane – zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania