Sofa Alia – harmonia nowoczesności i klasycznej elegancji

 

Jeśli cenisz sobie współczesny design z elementami klasyki, to sofa Alia będzie strzałem w dziesiątkę. Ten mebel to kwintesencja stylu i funkcjonalności na najwyższym poziomie.

 

Siedzisko i materac sofy wypełniają sprężyny faliste, co zapewnia odpowiednią trwałość, komfort i elastyczność. Dodatkową miękkość gwarantuje wysokoelastyczna pianka HR.

 

Stabilne poduszki oparciowe wypełnione formatką z pianki to gwarancja komfortowego oparcia. Pogłębione siedzisko to rozwiązanie, dzięki któremu każdy z domowników znajdzie miejsce do optymalnego relaksu.

 

Po rozłożeniu sofa Alia stanie się wygodnym łóżkiem o wymiarze 195x149 cm, co zapewni optymalny sen. Wbudowany automat ułatwi codzienne rozkładanie, a pojemny schowek pomieści nie tylko pościel, ale też ręczniki czy sezonowe ubrania. Podwyższone nóżki ułatwią zaś sprzątanie nawet najbardziej niedostępnych miejsc.

 

Sofa Alia zachwyca także swoim gustownym wzornictwem łączącym nowoczesną formę z drewnianymi detalami. Ten mebel z pewnością doda charakteru każdemu wnętrzu, stanowiąc jego prawdziwą ozdobę.

 

 

Cechy szczególne mebla:

 

●     Duża powierzchnia spania – 195x149 cm

●     Obszerny pojemnik – praktyczna przestrzeń na pościel i koce

●     Wypełnienie siedziska sprężyną falistą i pianką HR – zwiększony komfort wypoczynku

●     Podwyższone nóżki – możliwość dotarcia do powierzchni pod meblem

●     Pogłębione siedzisko – łatwość uzyskania optymalnej pozycji siedzenia

●     Poduszki oparciowe wypełnione formatką z pianki – stabilność kształtu oraz zwiększony komfort oparcia

●     Drewniane elementy – podkreślają efektowny design mebla