Sofa DONA – kompaktowe rozwiązanie dla nowoczesnych aranżacji

 

Sofa DONA to doskonały wybór do niewielkich przestrzeni. Sprawdzi się w małym salonie, pokoju młodzieżowym czy kawalerce, zapewniając Ci nie tylko komfortowy wypoczynek, ale również nowoczesny wygląd.

 

Sofa DONA posiada lekko działający automat wspomagający rozkładanie, co sprawia, że nawet codzienne korzystanie z niej jest łatwe i wygodne.

 

Dzięki sprężynom bonellowym w siedzisku i materacu zyskujesz jednolitą powierzchnię spania, co bezpośrednio przekłada się na jakość snu, umożliwiając Ci wygodny i spokojny odpoczynek.

 

Sofa DONA wyposażona została w praktyczny pojemnik. Zyskujesz dodatkową przestrzeń do przechowywania pościeli, ale także ręczników, sezonowych ubrań lub innych przedmiotów, których aktualnie nie używasz.

 

Dekoracyjne wciągi na poduszkach oparciowych nie tylko gwarantują trwałość, ale również podkreślają nowoczesny design mebla, nadając wnętrzu interesujący charakter. W zestawie z sofą DONA otrzymujesz 2 eleganckie poduszki ozdobne, które dodają wnętrzu uroku i zapewniają wygodę podczas relaksu.

 

 

Cechy szczególne mebla:

 

●     Nieduże gabaryty – 192 x 88 x 89 cm

●     Powierzchnia spania o wymiarach 138 x 192 cm

●     Pojemnik na pościel – dodatkowa przestrzeń do przechowywania

●     Sprężyny bonellowe w siedzisku i materacu – zapewniają komfort spania

●     Dekoracyjne wciągi na poduszkach oparciowych – wpływają na trwałość i estetykę mebla

●     Dwie poduszki ozdobne w zestawie