Sofa Larisa – znakomity design i komfort

 

Spraw, by Twój salon oferował najlepsze rozwiązania. Postaw na znakomity wypoczynek i efektowną stylistykę. Sofa Larisa to nowoczesny mebel, który odmieni wygląd i funkcjonalność Twojej domowej przestrzeni.

 

Wybierając model Larisa, otrzymujesz niezawodne sprężyny faliste w siedzisku oraz wysokoelastyczną piankę HR w siedzisku i materacu, gwarantującą miękkość, trwałość i niezrównany komfort podczas wypoczynku.

 

Podwyższone stopki nadają bryle lekkość i ułatwiają utrzymanie czystości pod meblem. Łatwy sposób rozkładania umożliwia stworzenie obszernej powierzchni spania o wymiarach 190x157 cm, a praktyczny pojemnik pozwoli Ci ukryć pościel i inne niezbędne przedmioty.

 

Pogłębione siedzisko to kolejny atut sofy Larisa – teraz każdy z domowników znajdzie dla siebie wygodną przestrzeń do relaksu, ciesząc się zwiększoną powierzchnią i komfortem użytkowania.

 

Zdecyduj się na sofę Larisa i wprowadź do swojego salonu najwyższy komfort wypoczynku w atrakcyjnej odsłonie. To mebel, który odmieni wnętrze i zapewni niezrównane doznania podczas relaksu.

 

 

Cechy szczególne sofy Larisa:

 

●     Duża powierzchnia spania – 190x157 cm

●     Obszerny pojemnik – praktyczna przestrzeń na pościel i koce

●     Wypełnienie siedziska i materaca pianką HR – zwiększony komfort wypoczynku

●     Sprężyna falista w siedzisku – gwarancja trwałości i wygody

●     Pogłębione siedzisko – możliwość uzyskania idealnej pozycji siedzenia

●     Podwyższone stopki – nadają lekkość i ułatwiają utrzymanie czystości pod meblem

●     Dwie poduchy oparciowe i trzy poduszki ozdobne – optymalne podparcie podczas siedzenia