Sofa Lord 3F – wyższy poziom komfortu


Marzy Ci się piękna i funkcjonalna strefa wypoczynkowa? Co powiesz na rozkładaną sofę Lord? Tego typu mebel posłuży zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. A jego stylowy design wzbogaci Twoje miejsce relaksu!

Trzyosobowa kanapa Lord o wymiarach 237 × 97 cm uświetni i towarzyskie spotkanie, i wieczór filmowy. Trudno przecież wyobrazić sobie te sposoby spędzania czasu bez wygodnego mebla. Tu możesz rozsiąść się po królewsku. Wyjątkowa miękkość to zasługa wysokoelastycznej pianki HR w siedzisku. Odpowiednią ergonomię zapewniają też regulowane zagłówki i wysokie podłokietniki. Miło będzie z nich skorzystać podczas oglądania telewizji lub czytania książki.

Sofa z funkcją spania to dobry wybór do reprezentacyjnych salonów i pokojów spełniających kilka funkcji, w tym sypialnianą. W końcu dodatkowe miejsce noclegowe zawsze się przyda. Jednym ruchem zmienisz kanapę w przestronne łóżko za pomocą mechanizmu typu puma. A gdy już się położysz… będzie Ci bardzo wygodnie. W siedzisku i w materacu zastosowano sprężyny faliste, co daje jednolitą powierzchnię spania równą 140 × 203 cm.

Masz więcej metrów kwadratowych do wykorzystania? Możesz połączyć trzyosobową sofę z innymi meblami z kolekcji Lord. Każdy z nich ma plecy w tkaninie obiciowej, co daje szerokie możliwości aranżacyjne.
 

Cechy szczególne mebla:

·         Sofa 3-osobowa z funkcją spania

·         Sprawnie i lekko działający automat wspomagający rozkładanie typu puma – wygoda rozkładania

·         Sprężyny faliste w siedzisku i materacu funkcji – jednorodna powierzchnia spania

·         Praktyczny sposób rozkładania – przy rozkładaniu sofa nie wymaga odsuwania od ściany

·         Plecy w tkaninie meblowej – większe możliwości aranżacyjne

·         Regulowane zagłówki – ergonomiczne podparcie

·         Wysokoelastyczna pianka HR w siedzisku – zwiększona miękkość i komfort

·         Równa powierzchnia podłokietników – stabilne i komfortowe podparcie

·         Ozdobne wciągi i przeszycia – harmonijny i estetyczny wygląd

·         Ozdobne szwy jednoigłowe – dekoracyjne wykończenie