Sofa TORENT – dużo zalet w niewielkim meblu

 

Sofa TORENT to kwintesencja wygody i funkcjonalności, która doskonale sprawdzi się w Twoim nowocześnie zorganizowanym salonie.

 

Zastosowane w siedzisku i materacu sprężyny bonellowe tworzą komfortową i jednolitą przestrzeń, zapewniając Ci zdrowy i spokojny sen każdej nocy. Wygodny w użyciu mechanizm typu DL pozwala na szybkie rozłożenie mebla.

 

Duży pojemnik to dodatkowa zaleta, która zwiększa możliwość przechowywania pościeli, ręczników, ubrań czy innych rzadziej używanych akcesoriów.

 

Taśma ułatwiająca składanie oparcia, zdejmowane poduszki oparciowe oraz podwyższone i zmiękczone podłokietniki sprawiają, że korzystanie z sofy TORENT jest niezwykle wygodne. Zyskujesz mebel, który idealnie wpisze się w potrzeby wszystkich domowników.

 

Dekoracyjne przeszycia i wciągi podkreślają estetykę sofy TORENT, tworząc harmonijną całość. Natomiast ozdobne stopki z drewna liściastego gwarantują trwałość i wytrzymałość podczas długotrwałego użytkowania. Ich wysokość ułatwia dostęp do podłoża podczas sprzątania, pozwalając zachować czystość w salonie.

 

Sofę TORENT uzupełniają 2 eleganckie wałki, które dodają dodatkowego uroku i zapewniają komfort podczas relaksu.

 

 

Cechy szczególne mebla:

 

●     Nieduże gabaryty – 220 x 95 x 98 cm

●     Powierzchnia spania o wymiarach 144 x 196 cm

●     Pojemnik na pościel – dodatkowa przestrzeń do przechowywania

●     Sprężyny bonellowe w siedzisku i materacu – zapewniają komfort spania

●     Zmiękczone podłokietniki – gwarantują wygodne podparcie

●     Ozdobne przeszycia i wciągi na poduszkach oparciowych – wpływają na trwałość i estetykę mebla

●     Dwa eleganckie wałki w zestawie