Spot Svantje – funkcjonalność i wygoda

Dwupunktowy spot Svantje sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pojedyńcza lampa statyczna nie spełnia oczekiwań. Regulowane ustawienie kloszy pozwala na dopasowanie kierunku padania światła do Twoich potrzeb. Model z kolekcji Svantje doskonale sprawdzi się jako główna lampa sufitowa, ale możesz ją również zamontować bliżej ścian, jeśli zależy Ci na przytulnym klimacie i doświetleniu tylko części pomieszczenia.

Lampa dwupunktowa Svantje prezentuje się stylowo i elegancko, ponieważ do jej produkcji wykorzystano bukowe drewno. Ciemny orzechowy kolor został przełamany bielą kloszy – to wyjątkowo trafne połączenie, które świetnie wpasuje się we wnętrze w stylu angielskim, tradycyjnym lub minimalistycznym z kontrastującymi elementami.

Klosze połączone są z solidną drewnianą listwą za pomocą metalowych łączników, stanowiących atrakcyjny detal lampy. To dzięki nim odpowiednio ustawisz światło w mieszkaniu. Postaw na uniwersalny design i wysoki komfort użytkowania – wybierz spot Svantje do swojego wnętrza.

Wymiary
Długość 29 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 17 cm
Waga 0.55 kg
Do pobrania