Nie lubisz przytłaczających aranżacji, upchanych na siłę mebli i okazałych monumentów? Jeżeli cenisz lekkie, przestronne aranżacje, to mamy propozycję dla Ciebie! Stół Vario Fusion stanowi połączenie stylu i funkcjonalności. Będzie użyteczny podczas podawania posiłków, pracy oraz spotkań z bliskimi.
Stół do jadalni i biura ustaw w samym sercu pomieszczenia, aby móc się cieszyć jego walorami. Zachwyci Cię przede wszystkim blat fornirowany, który oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Do wyboru masz 4 wersje kolorystyczne: orzech Columbia (tutaj), dąb czarny, dąb bielony i dąb naturalny. Stół osadzono na metalowych, skośnych nogach w kolorze czarnym. Mimo doboru materiału, mebel nabiera wizualnej lekkości.
Stół o wymiarach 140x90 cm sprawdzi się w niewielkiej przestrzeni. Chcesz rozbudować jego możliwości? Spod blatu wyciągnij wkładkę przedłużającą o szerokości 50 cm. W ten sposób zyskasz blat o długości 190 cm, przy którym może usiąść do 8 osób.
Jakie krzesła dobrac do stołu Vario Fusion? Każde! Od klasycznych, przez proste-skandynawskie, aż po modern. Sprawdź te w ofercie brw.pl, m.in. Vario 1, Vario 2 lub Nina. To za ich pomocą nadasz ostatecznego charakteru wnętrzu.
Na podstawie adresu email jaki został podany podczas dodawania opinii BRW S.A. weryfikuje czy jest on zgodny z adresem użytym do zakupów na stronie www.brw.pl. Jeśli adres jest zgodny z adresem podanym podczas zakupów i w zamówieniu znajduje się produkt, do którego została wystawiona opinia zostaje ona oznaczona jako "Potwierdzony zakup".
Opinia została wystawiona przez Klienta Black Red White, który kupił ten produkt w naszym sklepie.
Opinia została wystawiona przez Klienta Black Red White, który kupił inne produkty z oferty. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt.
Nie jesteśmy w stanie potwierdzić, że autor opinii kupił ten produkt oraz że jest naszym Klientem.
Opinie liczymy na podstawie średniej arytmetycznej ze wszystkich opublikowanych opinii dla danego produktu. Nie uwzględniamy opinii usuniętych zgodnie z regulaminem lub na prośbę kupującego.